אי"ה

איך מוצאים אינסטלטור תותח ומומלץ ע"י לקוחות?

רגע לפני שאתם ממהרים לחייג אל האינסטלטור הראשון שמצאתם או לזה שמציע את המחיר הכי זול, חשוב שתדעו שטיפול לא נכון בצנרת עול לגרום נזק בלתי הפיך ובעיקר יקר. אינסטלטור מומלץ הוא כזה שמתמחה בעבודות דומות לזו שאתם מייעדים לו. שימו לב שלא לכל האינסטלטורים ציוד חדיש או התמחות בהתקנת כלים סניטריים או בניית צנרת חדשה. חברת אמינות המשפצים הוא חברת שיפוצים וותיקה שידועה ברמה גבוהה של מקצועיות ושירות במחירים הוגנים. אם אתם מחפשים אינסטלטור מומלץ חייגו עכשיו ותגלו שאפשר לפתור כל בעיית צנרת בקלות.


אינסטלטור מנוסה

בתחום כמו אינסטלציה וותק משחק תפקיד חשוב. אינסטלטור מנוסה יידע לאבחן מהר יותר ונכון יותר את מצב הצנרת. תהיה לו היכולת לצפות מראש תקלות נוספות ולהצביע על נקודות תורפה במערכת הביוב. הוותק מתבטא לרוב גם ביכולת להפעיל נכון את הציוד ולבצע תיקונים מורכבים מבלי לגרום נזק למבנה. בחירה באיש מקצוע מנוסה נכונה יותר מבחינה מקצועית וכלכלית.


מה עושים עם ביוב סתום?

סתימה בביוב אינה מאפשרת פינוי של שפכים מהבית. מהר מאוד הסתימה תמנע כל זרימת שפכים ואתם תמצאו את עצמכם עם הצפת ביוב. סתימות עלולות להתפתח בכיור במטבח, בכיור באמבטיה, באסלה וגם בצינורות ניקוז או מרזבים. הטיפול הנכון בסתימה יכלול גם ניקוי של הצנרת וגם אבחון של מצבה. צנרת ביתית נסתמת בגלל מגבונים, מצורי היגיינה, פגר של מכרסם, אבנים, צמחים. אינסטלטור מומלץ יידע לקבוע היכן ממוקמת הסתימה ומי הגורם האחראי למימון התיקון.


החלפת צנרת במהלך שיפוץ

בעבר נהוג היה להתקין צנרת עשויה מתכת מתחת לאריחי הריצוף. כיום אנחנו כבר יודעים שהמתכת נוטה להחליד, להתפורר ולייצור נזילות שגורמות נזק לדירת השכנים. אם יש אצלכם בבית צנרת ישנה כדאי לנצל את השיפוץ הקרוב להחלפתה בחדשה. התקנה של צנרת חיצונית (לא מתחת לריצוף) תאפשר בעתיד טיפול מהיר בתקלות. אל תתקינו ריצוף חדש מבלי לבצע תחילה בדיקה יסודית של הצנרת עם אינסטלטור מנוסה. יחד עם החלפת צנרת כדאי להחליף גם ברזים, אסלות, כיורים. אם אתם מחפשים אינסטלטור מומלץ לעבודת שיפוץ (התקנת צנרת וכלים סניטריים), חייגו עכשיו אל אמינות המשפצים ותגלו שירות אדיב, סבלני, מקצועי ומהיר.

איך מוצאים אינסטלטור תותח ומומלץ עי לקוחות?
logo בניית אתרים