המלצות על קבלן באיזור ראשל"צ

ומזמינים עבודות שיפוצים בראשון לציון רק בחברת אמינות המשפצים. ההצלחה של החברה מתבססת על מיטב אנשי המקצוע, שימוש בחומרים איכותיים, עמידה בזמנים, שירות אדיב. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות של החברה ותבטיחו לעצמכם עבודות שיפוצים ברמה גבוהה.


חוזה שיפוצים

בהיעדר חקיקה מפורשת שמתייחסת לענף השיפוצים, אתם נדרשים לעגן את כל הפרטים בהסכם חתום. הסכם מקצועי ומקיף שמתייחס לכל הפרטים הקטנים והגדולים מגן עליכם במקרה של גרימת נזק, עיכובים ואי עמידה בהתחייבויות. הסכם חתום תקף בבית משפט במידת הצורך. חשוב להדגיש שההסכם קובע זכויות וחובות לשני הצדדים. בהסכם העבודה נשלב התייחסות לאחריות על עובדים, רשימת עבודות שיפוץ, אחריות הקבלן לטיב העבודה, מחירים והסדר תשלומים, לוח זמנים, ביטוח, ביטולים של שני הצדדים.


בהסכם העבודה תקבעו מי אחראי להעסיק את העובדים ותדגישו דרישה לעובדים בעלי היתר עבודה חוקי. יש להסדיר בהסכם את נושא אספקת חומרי הגלם. ההסכם קובע מראש את תקופת האחריות של הקבלן לטיב העבודה. את המחיר שסוכם ופריסת התשלומים נציין גם כן בהסכם. הסכם עבודות שיפוצים בראשון לציון לא יהיה שלם ללא לוח זמנים מפורט כולל סנקציות במקרה של איחורים.


5 טיפים שימושיים לבחירת קבלן

1. בססו את בחירת הקבלן על המלצות אותנטיות של לקוחות קודמים.

2. אין להעסיק קבלן שיפוצים ללא הסכם חתום.

3. אין להתחיל בעבודה ללא כיסוי ביטוחי מלא.

4. שימו לב לאיכות של החומרים ותנו עדיפות לקבלנים שמתחייבים לשימוש בחומרים איכותיים.

5. על הקבלן להיות קשוב אליכם וגם סבלני.

עבודת שיפוצים שאינו מגובה בפוליסת ביטוח חושפת אתכם לתביעות נזקי גוף ורכוש. עליכם להיות מוגנים מפני תביעות בגין נזקים שנגרמו לבניין או לדייר אחר ונזקי גוף שנגרמו מתאונות בשטח הנכס. ללא ביטוח מתאים, אתם כבעלי הנכס אחראים למקרה. יש לכם שאלות נוספות על עבודות שיפוצים בראשון לציון והאזור? חייגו עכשיו אל חברת אמינות המשפצים ותקבלו מענה סבלני, מקצועי ומהיר.

המלצות על קבלן באיזור ראשלצ
טואול - בניית אתרים