אי"ה

מתכננים לשפץ את הבית לקראת החג

מתכננים שיפוץ לבית? המדריך הזה נועד לסייע לכם לקבל החלטות נכונות, לחסוך כסף, להתמקד בעיקר, לבחור קבלן שיפוצים, לצלוח את תקופת השיפוץ ולשאול את השאלות הנכונות. חברת אמינות המשפצים בהנהלת יעקב גולן ידועה כוותיקה, אמינה ומקצועית. החברה מבצעת בהצלחה עשרות פרויקטים ורואה בשיפוץ בתים מקצוע לכל דבר. אם אתם מחפשים חברת שיפוצים שמקפידה על הפרטים הקטנים, משתמשת במיטב חומרי הגלם ומחויבת לשביעות רצון מלאה שלכם – חייגו עכשיו אל חברת אמינות המשפצים ותגלו מענה סבלני, ממוקד ומקצועי.


מה צריך לעשות לפני שמתחילים לשפץ?

היערכות נכונה שלכם לקראת תקופת השיפוץ חיונית לשמירה על השגרה. שיפוץ בתים שמנוהל נכון אינו דורש מכם להיעדר מהעבודה ואינו מונע מהילדים ימי לימודים. הצעד הראשון בהיערכות נכונה לשיפוץ הוא קביעת מועד לסיום השיפוץ. בכדי לחסוך לעצמכם עגמת נפש וכסף כדאי לקבוע את התאריך באופטימיות זהירה ולהוסיף עוד שבוע ללוח הזמנים. שיפוץ בתים הוא תהליך שדורש מעורבות של כמה וכמה בעלי מקצוע, הסבירות לעיכוב של אחד מהם גבוהה. תהיו אתם חכמים יותר, קחו בחשבון מראש את העיכובים ותחסכו לעצמכם דאגות, מתח וכעסים.


הגדרת תקציב לפרויקט שיפוצים הכרחית גם כן בשלב מוקדם. לפני שיוצאים לדרך כדאי לקבוע תקציב בהתאם ליכולת הכלכלית. אחד התפקידים של הקבלן הוא להתאים את הפרויקט לתקציב שאתם קבעתם. את התקציב נמליץ לחשב בצורה גמישה כאשר אתם לוקחים בחשבון מראש אפשרות של חריגה. סכמו מראש את עלות השיפוץ בסכום נמוך ב-20% מתקרת התקציב שלכם ותהיו מוכנים לכל תרחיש. אל תשכחו לקחת בחשבון עלויות של הובלה, התקנת מזגנים, הרכבת רהיטים, חברת ניקיון, אביזרים לעיצוב הבית.


פטור מתשלום ארנונה במהלך השיפוץ

אם אנכם מתגוררים כעת בדירה בגלל שיפוצים אפשר וכדאי לגשת את משרדי הרשות המקומית ולבחון אפשרות לקבלת פטור זמני מתשלום ארנונה. בפרויקטים ארוכים של שיפוץ בתים תצליחו לחסוך כך אלפי שקלים. יש לכם שאלות נוספים על שיפוצים? מחפשים חברת שיפוצים אמינה, מקצועית ומנוסה? חייגו עכשיו אל חברת אמינות המשפצים ותגלו שירות אדיב, עמידה בזמנים, מחירים הוגנים ובעיקר, עבודה מקצועית עם גימור מוקפד.

מתכננים לשפץ את הבית לקראת החג
logo בניית אתרים