פנו עוד היום אל המומחים שלנו

הבחירות שתקבלו בתחום הריצוף צפויות להשפיע באופן משמעותי על המראה של הבית. ריצוף בית יש להתאים לאורח החיים, סגנון העיצוב, התנאים בשטח והתקציב. התייעצו עם אנשי מקצוע ואל תמהרו לקבל החלטה מבלי לוודא תחילה שבחרתם באריחים שאינם הופכים חלקים בצורה מסוכנת בכל מגע עם מים. כמו כן, כדאי לתת עדיפות לאריחים נוחים לניקוי. הצוות המקצועי הקבוע של חברת אמינות המשפצים כולל רצף מנוסה ואתם מוזמנים לפנות להתייעצויות וקבלת הצעת מחיר. אמינות המשפצים ידועה כחברה שמבצעת את כל סוגי עבודות השיפוץ תוך הקפדה על רמה גבוהה של מקצועיות ושירות. ריצוף בית הוא מקצוע לכל דבר ואתם לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר.


שחיקה של הריצוף

הריצוף הוא המשטח שאנחנו דורכים עליו בכל יום, גוררים עליו רהיטים ומשחקים עם הילדים. בכדי למנוע מצב בו הריצוף החדש שלכם נראה בלוי וישן כבר לאחר שנתיים, חשוב לוודא שבחרתם אריחים עם דרגת שחיקה גבוהה. כאשר דרגת השחיקה גבוהה תדעו שאלו אריחים עמידים וחזקים.


אריחי ריצוף נוחים לניקוי

גם בבתים ללא ילדים או חיות מחמד ייתכן מצב בו קפה נשפך על הרצפה או אורח נכנס אל הבית עם בוץ בנעליים, ריצוף בית דוחה כתמים יבטיח ניקוי מהיר ופשוט. נציין שאריחי ריצוף בעלי רמת ספידות גבוהה עלולים לשנות גוון במגע עם חומרי ניקוי, כדאי לקחת זאת בחשבון ולבחור בהתאם. אל תשכחו שריצוף לא מחליפים בכל שנה וגם לא בכל 5 שנים.


אריחי ריצוף גדולים או קטנים

בשנים האחרונות ענף הריצוף נהנה מתנופה של פיתוח, המבחר עצום והבחירה אינה פשוטה. ניתן למצוא אריחי ריצוף בית בכל המידות, כל הצבעים ומגוון טקסטורות. שימו לב להשפעה של מורכבות העיצוב, חומר הגלם וגודל האריחים על המחיר. אריחים גדולים יוצרים לעתים תחושת מרחב מבורכת בבתים קטנים. לא בטוחים במה לבחור? התייעצו עם מעצב פנים או בעל מקצוע.


הדבקת חדש על ריצוף קיים

ריצוף של בתים בתהליך שיפוץ מתבצע תוך החלפת הריצוף הקיים במלואו או הדבקת שכבה חדשה של אריחים על גבי הריצוף הקיים. הדבקה על הריצוף הקיים תהיה זולה ומהירה יותר בהשוואה להחלפת הריצוף כולו. נציין שלא תמיד אפשר יהיה להשתמש בריצוף הקיים כבסיס לריצוף החדש. יש לכם שאלות על ריצוף? מחפשים קבלן שיפוצים לריצוף הבית? חייגו עכשיו אל אמינות המשפצים ותקבלו תשובות לכל השאלות.

טואול - בניית אתרים