אי"ה

קבלנים מומלצים בת"א והסביבה

מחפשים חברת שיפוצים שאפשר לסמוך עליה? אין סיבה שתתפשרו על פחות מחברת שיפוצים אמינה ומקצועית שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות. אנו נסביר כאן מה אתם צריכים לעשות בשביל להגן על עצמכם ולהבטיח את קבלת התוצאות הטובות ביותר. חברת אמינות המשפצים מבצעת בהצלחה עבודות שיפוצים בתל אביב מזה שנים רבות. החברה ידועה בצוות מקצועי מהטובים בתחום, מחירים הוגנים, שיטות עבודה מודרניות, עמידה בזמנים, המלצות ותוצאות שמדברות בעד עצמן. להזמנת עבודות שיפוץ בכל רחבי העיר צרו קשר.


הסדר תשלומים עם קבלן השיפוץ

כסף משחק תפקיד חשוב בכל פרויקט שיפוצים. תשלום מקדמה נפוץ מאוד בתחום ואף הגיוני. כאשר מדובר בפרויקט גדול הקבלן מבקש את המקדמה במטרה לרכוש חומרים ולהרכיב את לוח הזמנים. תשלום המקדמה מוכיח לקבלן שאתם אכן רציניים. הדרישה למקדמה מעידה על קבלן שיפוצים מקצועי ומסודר. פרט למקדמה נהוג לחלק את שאר התשלום לתשלומים בהתאם להתקדמות העבודה. לרוב תתבקשו לשלם במהלך עבודת השיפוץ כ-80% מהסכום בעוד את 20% הסכום שנותר תשלמו בסיום העבודה. הסדר תשלומים שתואם את התקדמות העבודה ומעוגן בהסכם חתום מגן על הזכויות שלכם אל מול הקבלן.


עריכת חוזה מול הקבלן

עשו לעצמכם כלל שלא להשאיר דברים באוויר ובטח שלא לסמוך על הסכמות שנחתמות בלחיצת יד. עריכת חוזה מבטיחה את הזכויות והחובות של שני הצדדים. קבלן שיפוצים בתל אביב שיש מאחוריו חברה מקצועית, מנוסה ואמידה אינו חושש לחתום על הסכם מחייב. חשוב לכלול בהסכם את לוח התשלומים, רשימת העבודות, לוח הזמנים, התחייבות לשימוש בחומרים עם תו תקן, אחריות על העובדים, ביטוח, תוספות והתייחסות לעיכובים וביטולים. החוזה נועד להגן עליכם ועל הקבלן, אל תוותרו עליו.


קבלן שיש לו ביטוח

כיסוי ביטוחי מלא של הקבלן הכרחי להגנה על הזכויות שלכם במקרה של גרימת נזק למבנה. הקפידו לוודא שאתם עובדים מול חברת שיפוצים בתל אביב שיש לה ביטוח ונכונה להציג בפני הלקוחות את כל האישורים. הקבלן מתבקש לבטח את העבודה במלואה. שימו לב, אתם זקוקים לביטוח בכדי להגן על עצמכם מפני תביעות צד ג'. אם ייגרם נזק לדירת השכן או לחצר של הבניין במהלך השיפוץ, הביטוח של הקבלן מגן עליכם.


חייגו עכשיו לעבודה עם קבלן שיפוצים אמין ומקצועי. חברת אמינות המשפצים של יעקב גולן מתמחה בשיפוץ דירות ישנות, חדשות, גדולות וקטנות בכל רחבי העיר. שיפוץ דירות להשכרה מעלה את הערך של הנכס.

קבלנים מומלצים בתא והסביבה
logo בניית אתרים